Kočkodlak? Nejlepší stvoření<3Co všechno velká matka vytvoří...

Zaklínadla

Publikováno 07.07.2015 v 18:55 v kategorii Čarodějnictví, přečteno: 269x

Mohu mít své zaklínadlo?

Nejdříve se seznam s principy, jak tvořit zaklínadla v Grymoáru z Čarodějnické kouzelné schránky. Pak si můžeš vytvořit své vlastní. Zaklínadlo je osobní a určuje tvůj osobní úmysl. Mnoho lidí chce po nás zaklínadlo. Nejčastěji "milostné zaklínadlo" či "zaklínadlo nenávisti".
Jednoduše řečeno, cokoliv přenesete do vesmíru, vrátí se k vám zpět. Pokud budete přenášet dobré myšlenky, energie a záměry, dobro se vám vrátí. Podobně však, pokud budete přenášet negativní myšlenky, energii a činy, negativní skutky a energie se vám budou vracet zpět. Toto je základní princip mnoha náboženství ve světě.
Na studium a zkoušku


Namaluj ve vzduchu oko a šipku doprava...
Pak řekni:
"Zaklínám Tě oblohou, zaklínám Tě zemí.
Volám Tě vzduchu na pomoc, Vzdušný živle ozvi se mi.
Zkouška jež čeká mě, ať úspěšná je a v klidu proběhne...
A tak se staň...


Zaklínadlo proti bolesti

V nejbližší neděli před novoluním zapalte růžovou a bílou svíci. Do vázy s vodou dejte bílou a růžovou růži, před vázu položte růžový křemen nebo ametyst. Vedle svící postavte misku se slanou vodou. Postavte se před plameny a natáhněte před sebe ruce dlaněmi vzhůru, jako byste něco drželi. Říkejte nahlas:" Žehnám procesu překonání bolesti. Cítím vděčnost, že se mé srdce zahojilo a bolest pominula. Za přispění prvků, ohně pro očištění, země pro zdraví, vzduchu pro porozumění a vody pro soucit, potvrzuji, že trápení je u konce. Přijímám za své, co bylo a odešlo, a obracím se nyní k tomu, co leží přede mnou. Říkám: Staniž se."A tak se i stane. Zdvihněte ruce nad hlavu, jako byste vyhazovali do vzduchu míč. Sfoukněte svíce.
ZAKLÍNADLO ŠTĚSTÍ
Řekni: Volám vás na pomoc živli co život můj v rukou máte a prosím vás at štěstí opět ke mě se navrátí.At smích můj se navrátí at smích můj se neztratí a vše co mě doposud trápilo at zmizí všechny mé starosti at jsou mi cizí!

Vždy když si půjčíš na pomoc živly nebo poprosíš velkou matku či boha, tak nezapomeň poděkovat!

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?