Kočkodlak? Nejlepší stvoření<3Co všechno velká matka vytvoří...

Jak se stát kočkodlakem ?

Publikováno 22.07.2015 v 19:23 v kategorii Kočkodlaci, přečteno: 191x

Potřebujete:Kočičí chlupy, svíčky, miska, kopr, třezalka(Jedna čajová lžička zalitá čtvrtlitrem horké vody-do hrnku=čaj), mléko(mělo by být v malé misce)

Postup:Z kočičích chlupů uděláme kruh(jeden chlup si necháme). Vlezeme dovnitř kruhu. Na 4 světové strany zapálíme svíčky a sedneme si doprostřed. Do misky dáme kopr a zalijeme kapičkou čaje z třezalky, svůj vlas a potom tam dáme zbývající chlup. Mléko položíme vedle misky. Zbytek čaje z třezalky vypijeme. Poté zapálíme obsah mísy. Při tom lížeme mléko jako kočka a hrbíme hřbet. Po dohoření ohně zapředeme, zamňoukáme, zasyčíme(osvojení kočičích zvuků).

Zakončení:Po dohoření obsahu mísy její obsah vyklopíme ven(symbolické navrácení zemi). Poté klekneme do kruhu a poděkujeme Velké Matce. Asi takto: Děkuji ti Velká Matko, že si dohlížela na můj rituál. Dej, ať se můj rituál zobrazí ve skutečnosti. Děj se vůle Paní.

Poté zhasneme svíce(sever, jih, východ, západ) a kočičí chlupy navrátíme zemi.


Všichni nejsou vhodní se stát kočkodlakem. Šťastlivcům se to vyplní do 24 hodin, ostatním nikdy. Buď udělaly něco špatně, nebo jim to prostě není souzeno.Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Provoz blogu přerušen!!! 22.07.2015 v 19:59 Příště prosím tě nekopiruj ty bláboly od zuzky jo?!
  Protože toto je rituál na 2 věci a navíc je nemožný!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?